O nás

Niekoľko slov o nás

WorkaHolic začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2018 predtým ako Vipas. Od tej doby Workaholic dodávala pracovníkov do Nórska pre spoločnosť Vipas AS (personálna agentúra v Nórsku).WorkaHolic sa ukázala byť veľmi flexibilná a užitočná, pokiaľ ide o osobitné črty a požiadavky nórskeho trhu práce, bez toho, aby sa prehliadala dôležitosť prisúdená kvalite jeho služby.

Predtým bol workoholik chlap, ktorý začal pracovať v Nórsku v roku 2017 v spoločnosti Vipas AS. Pracoval tvrdšie ako ostatní ľudia, aj keď bol čas na spánok, tak on zvyčajne pracoval. Bola to pre neho veľká skúsenosť, viac ako rok pracovať tak tvrdo, ako mu jeho telo a mozog umožňili.Nebolo ľahké spať 48 alebo 80 hodín v rade, ale mal vieru vybudovať niečo veľké a tam našiel workoholik.

Workaholic nie je iba názov spoločnosti, je to skutočný príbeh majiteľa spoločnosti. Vybudoval v Poľsku kanceláriu pre nórsku spoločnosť a potom vybudoval aj slovenskú spoločnosť. Úlohou bolo dodávať pracovníkov, ako sú stolári, tesári a viazači železa. prevažne z Poľska, Slovenska atď. Potom, čo sedel v kancelárii, vzal auto a išiel stretnúť ľudí a dodať náradie, alebo sa pokúsil napraviť problémy tvárou v tvár, odviezážal ľudí z letiska alebo na letisko, stretol sa a pozdravil ľudí a pracoval ako keby s jeho vlastnou spoločnosťou.

V decembri 2019 jeden z šéfov spoločnosti Vipas AS nechcel platiť už 2 kancelárie a ako skutočný podnikateľ si udržal lacnejšiu kanceláriu v Poľsku.V tom istom mesiaci sme našli nové logo, zmenili meno z Vipas s.r.o. na spoločnost WorkaHolic s.r.o., vybudovali smeskutočne profesionálnu webovú stránku a začali pracovať sami.

Nájdi si prácu

Hodnota

Ak máte otázku ohľadne náboru,neváhajte nás kontaktovať

Každá situácia je iná a preto poskytujeme služby za primeranú cenu. Ak potrebujete hĺbkovú konzultačnú službu na nájdenie špecializovaných kandidátov, celý proces pre vás spravujeme od začiatku do konca. Chcete, aby Vaša náborová služba pracovala pre Vás a my tiež. Ak máte otázku o nábore, ku ktorej by ste chceli získať odborné stanovisko, kontaktujte nás.

Poslanie

Dôležité pre nás je zostať verní a hladní po našom a vašom úspechu Pretože váš úspech je aj náš úspech a to sa tešíme

Workaholic zahájila misiu, ktorá sa začala v januári 2020. Misia a vízia majú byť v Top 25 na konci roku 2023 a na konci roku 2025 nás vidíme v Top 10 personálnych agentúrach na Slovensku. Nie sme len personálna alebo náborová spoločnosť, radi počúvame Vaše problémy a snažíme sa Vám porozumieť, aby sme mohli byť pre Vás č.1 nielen ako náborová spoločnosť, ale byť aj Vaším partnerom!